Özel günlerinizin heyecanı sizden, menüsü bizden! Karşıyaka ve Bostanlı başta olmak üzere İzmir’in yakın bölgeleri için seçkin meze ve yemek hizmeti sunuyoruz. Uzman aşçılar tarafından hijyenik ortamda hazırlanan yemek ve meze çeşitleri, Ege mutfağının damaklarda iz bırakan lezzetlerini içeriyor. Tamamen size özel hazırlanacak eşsiz meze ve yemek menüleriyle düğün, nişan, baby shower veya özel toplantı günlerinizi mükemmel kılabilirsiniz.

Sağlık, doğallık ve lezzet

Müşterilerimize sunulan yemeklerdeki lezzetin en önemli sırrını kullanılan taze ve doğal malzemelere borçluyuz. Gıda güvenliğindeki hassasiyetimiz, hijyen standartlarına yönelik tavizsiz çalışma prosedürümüz, müşterilerimize güvenli gıdaların ulaşmasını mümkün kılıyor. Sadece lezzet odaklı değil, kalite odaklı çalışma misyonumuz sayesinde İzmir için harika catering markası olmayı başarıyoruz.

Unutulmasını istemediğiniz günler ve anlar için damak tadınızı da asla ihmal etmeyin. Meze evimiz, mükemmel bir anı olarak yad edeceğiniz özel günlerinize seçkin meze ve yemekleriyle damaklarınıza hitap edecek.